شهید سید محمد تقی شاهچراغ: هدف و مقصودم از جبهه آمدن این است: 1- رضای حق 2- لبیک به ندای امام امت امید مستضعفان جهان 3- آزادی کربلا 4- تکلیف شرعی را اداء کرده باشم... با خداوند پیمان می بندم که در تمام عاشوراها و در تمام کربلاها با حسین (ع) همراه باشم و سنگر او را خالی نکنم تا هنگامی که همه احکام اسلام در زیر پرچم اسلامی امام زمان (عج) به اجرا درآید.

Back شما اینجا هستید: نشرح آرشیو اخبار «بخشی از سخنان مهم شهید موسوی دامغانی پیرامون دشمنی آمریکا و لزوم مراقبت از انقلاب اسلامی»

«بخشی از سخنان مهم شهید موسوی دامغانی پیرامون دشمنی آمریکا و لزوم مراقبت از انقلاب اسلامی»

1-1

 

نشرح: شهید حجت الاسلام المسلمین سید ابوالقاسم موسوی دامغانی - نماینده ی مردم شهرستان رامهرمز در مجلس شورای اسلامی - درجمع بستگان خویش سخنان بسیار مهمی پیرامون مقام و مرتبه ی شهید و ضرورت انجام وظیفه ی آحاد مردم در قبال انقلاب اسلامی و مراقبت از آن ایراد نموده اند که بخشی از آن منتشر می گردد. انشاءالله صوت و متن کامل این سخنرانی بزودی در بخش وصیت نامه ی آن شهید والامقام در اختیار علاقه مندان به نظام اسلامی قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است این روحانی انقلابی و مجاهد در روز اول اسفند سال 1364هجری شمسی همراه با تعدادی از مسئولین نظام اسلامی هم چون شهید آیۀ الله شیخ فضل الله محلاتی نماینده ی حضرت امام (ره) درسپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شهید سید حسن شاهچراغی نماینده ی مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی و سرپرست مؤسسه ی کیهان در حمله ی جنگنده های عراق به هواپیمای ایشان در نزدیکی شهر اهواز به شهادت رسیدند.