شهید سید محمد تقی شاهچراغ: هدف و مقصودم از جبهه آمدن این است: 1- رضای حق 2- لبیک به ندای امام امت امید مستضعفان جهان 3- آزادی کربلا 4- تکلیف شرعی را اداء کرده باشم... با خداوند پیمان می بندم که در تمام عاشوراها و در تمام کربلاها با حسین (ع) همراه باشم و سنگر او را خالی نکنم تا هنگامی که همه احکام اسلام در زیر پرچم اسلامی امام زمان (عج) به اجرا درآید.

Back شما اینجا هستید: نشرح آرشیو اخبار «چهارمین یادواره شهدای روستای حسن آباد»

«چهارمین یادواره شهدای روستای حسن آباد»

17


در آستانه­ سالروز شهادت بضعۀ­النبی، حضرت صدیقه طاهره، فاطمه­ زهرا سلام­ الله علیها و به منظور نکوداشت یاد و خاطره­ ی بیست و پنج شهید سرفراز روستای حسن آباد شهرستان دامغان، چهارمین مراسم یادواره­ ی شهیدان این روستا به همت ستاد برگزاری یادواره شهدا، در تاریخ 1394/12/21با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حسینیان، امام جمعه­ ی محترم دامغان و مداحی آقای سید مهدی میرعلی­ اکبری در مسجد بقیۀ­الله روستای حسن­ آباد برگزار می­ گردد.

شایان ذکر است ویژگی این یادواره، شهادت حجت ­الاسلام و المسلمین شیخ نصرت­ الله واحدی از روحانیون باسابقه این روستا می­ باشد که در حادثه غمبار منا به دیدار حضرت حق شتافتند و پیکر مطهرشان در جوار مرقد مطهر شهدای گمنام روستای حسن آباد آرام گرفت.