شهید سید محمد تقی شاهچراغ: هدف و مقصودم از جبهه آمدن این است: 1- رضای حق 2- لبیک به ندای امام امت امید مستضعفان جهان 3- آزادی کربلا 4- تکلیف شرعی را اداء کرده باشم... با خداوند پیمان می بندم که در تمام عاشوراها و در تمام کربلاها با حسین (ع) همراه باشم و سنگر او را خالی نکنم تا هنگامی که همه احکام اسلام در زیر پرچم اسلامی امام زمان (عج) به اجرا درآید.

Back شما اینجا هستید: نشرح آرشیو اخبار «رحلت سید مهدی سیدجوادی»

«رحلت سید مهدی سیدجوادی»

در آستانه­ ی برگزاری مراسم چهارمین یادواره شهدای روستای حسن­ آباد شهرستان دامغان، آقای سید مهدی سیدجوادی، برادر شهید همیشه سرفراز سید علی­ اکبر سید­جوادی که از پاسداران صدیق انقلاب اسلامی و از مروجان با اخلاص فرهنگ شهادت و ایثار بودند و در تکمیل بنای مرقد مطهر شهدای گمنام این روستا زحمات زیادی را متحمل گردیدند، ساعاتی پس از حضور در آخرین جلسه­ ی هماهنگی مراسم چهارمین یادواره ۲۵ شهید روستای حسن آباد به رحمت الهی شتافتند.
دست­ اندرکارن پایگاه اینترنتی نشرح، فقدان این عزیز سخت­کوش و مخلص را به خانواده داغدارش تسلیت گفته و علو درجات را برای عزیزانی که در ترویج فرهنگ جهاد، تلاش نموده و اینک به سوی خداوند بازگشته­ اند، مسئلت نموده و امید آن را دارند که شهدای عظیم الشأن انقلاب اسلامی، میزبان خادمان خود باشند.