شهید سید محمد تقی شاهچراغ: هدف و مقصودم از جبهه آمدن این است: 1- رضای حق 2- لبیک به ندای امام امت امید مستضعفان جهان 3- آزادی کربلا 4- تکلیف شرعی را اداء کرده باشم... با خداوند پیمان می بندم که در تمام عاشوراها و در تمام کربلاها با حسین (ع) همراه باشم و سنگر او را خالی نکنم تا هنگامی که همه احکام اسلام در زیر پرچم اسلامی امام زمان (عج) به اجرا درآید.

Back شما اینجا هستید: نشرح ستارگان پرفروغ شهید علی رضا واحدی وصیت نامه

وصیت نامه ی شهید علی رضا واحدی

 

کوتاه ترین وصیت نامه در بین وصایای به جای مانده از شهدای روستای حسن آباد دامغان وصیت نامه ی شهید علیرضا shahidan-17واحدی می باشد که با وجود اختصار ، در بردارنده ی جملاتی ماندگار می باشد .ایشان این وصیت نامه را در تاریخ 29 /9/ 65 و دقیقاً 7 ماه قبل از شهادت شان نگاشته اند. لازم به یاد آوری است این وصیت نامه بر اساس متن منتشر شده توسط بنیاد شهید انقلاب اسلامی دامغان تنظیم گردیده است. از نکات مهم این وصیت می توان به این مطلب اشاره کرد که در همین چند سطر دو بار از خداوند متعال سلامتی امام را خواستار شده اند .         
 

بسمه تعالی

1- هدف من از آمدن به جبهه برای رضای خداوند است؛ برای حفظ ناموس و برای حفظ جان مسلمان هاست.

2- پیام من این است که پشت جبهه ها را پر نمایید و صدامیان کافر را به نابودی بکشانید .

3- وصی من پدرم است ؛ نماز و روزه قضا هم دارم .

از خداوند متعال مسئلت دارم که طول عمر امام عزیزمان را زیاد نماید. آرزوی پیروزی نهایی برای رزمندگان اسلام را دارم . برادران و خواهران مسلم نگذارند پرچم اسلام بزمین باشد. برای نابودی صدام و آمریکا و اسرائیل و شوروی همگی تلاش بنمایید . از پدر و مادر و برادر و خواهر خود رضایت می طلبم . إنشاءالله در صورت شهادت، سایر برادران مسلمان راه من و سایر شهدا را ادامه بدهند . خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار.
                             

خدا نگه دارـ علیرضا واحدی  65/9/29